JOHN CARLSSON. Olja på pannå, signerad och daterad 1950.
| Valmis | 16 Jul 2025 19:47 CEST |
| Objektsnummer | 4277303 |
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage.
| Objektsnummer | 4277303 |
| Päättyy | Valmis |
Sedvanligt ytslitage.