JOHN CARLSSON. Olja på pannå, signerad och daterad 1950.
| Closed | 16 Jul 2025 19:47 CEST |
| Objektsnummer | 4277303 |
| Sold for | 1 100 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage.
| Objektsnummer | 4277303 |
| Sold for | 1 100 SEK |
| Ends in | Closed |
Sedvanligt ytslitage.