GUNNAR NORRMAN. "Venedig gränd", torrnålsetsning, signerad, 1990.
| Valmis | 15 May 2025 11:01 CEST |
| Objektsnummer | 4275125 |
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4275125 |
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Ej examinerad ur ram.