GUNNAR NORRMAN. "Venedig gränd", torrnålsetsning, signerad, 1990.
| Closed | 15 May 2025 11:01 CEST |
| Objektsnummer | 4275125 |
| Sold for | 750 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4275125 |
| Sold for | 750 SEK |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram.