HARALD LINDBERG. "Vid Farleden" (blå grön båt), olja på duk, signerad samt daterad 1965.
| Valmis | 03 May 2025 21:59 CEST |
| Objektsnummer | 4251793 |
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4251793 |
| Päättyy | Valmis |
Smärre slitage.