HARALD LINDBERG. "Vid Farleden" (blå grön båt), olja på duk, signerad samt daterad 1965.
| Closed | 03 May 2025 21:59 CEST |
| Objektsnummer | 4251793 |
| Sold for | 2 200 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4251793 |
| Sold for | 2 200 SEK |
| Ends in | Closed |
Smärre slitage.