CHARLES ROKA. Kvinnoporträtt, olja på duk, signerad.
| Valmis | 30 May 2025 14:54 CEST |
| Objektsnummer | 4251106 |
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Skada på ram.
| Objektsnummer | 4251106 |
| Päättyy | Valmis |
Skada på ram.