CHARLES ROKA. Kvinnoporträtt, olja på duk, signerad.
| Closed | 30 May 2025 14:54 CEST |
| Objektsnummer | 4251106 |
| Sold for | 2 200 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Skada på ram.
| Objektsnummer | 4251106 |
| Sold for | 2 200 SEK |
| Ends in | Closed |
Skada på ram.