GLASSKULPTUR, signerad Archimede Seguso, etikettmärkt Murano.
| Valmis | 06 Jun 2025 21:39 CEST |
| Objektsnummer | 4244739 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Två små kantnagg.
| Objektsnummer | 4244739 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
Två små kantnagg.