GLASSKULPTUR, signerad Archimede Seguso, etikettmärkt Murano.
| Closed | 06 Jun 2025 21:39 CEST |
| Objektsnummer | 4244739 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Två små kantnagg.
| Objektsnummer | 4244739 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
Två små kantnagg.