BOKHYLLA, med skrivbordsdel, 1950/60-tal, teak och teakfaner, svärtade detaljer, skrivbord med lådor vid sarg, skåpdelar samt lådor, mässingsslodda fotavslut.
| Valmis | 11 May 2025 16:35 CEST |
| Objektsnummer | 4239568 |
| Korkein tarjous | 1 530 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage, fläck, märken och repor, går att montera ned
Avain/avaimet ovat olemassa.