BOKHYLLA, med skrivbordsdel, 1950/60-tal, teak och teakfaner, svärtade detaljer, skrivbord med lådor vid sarg, skåpdelar samt lådor, mässingsslodda fotavslut.
| Closed | 11 May 2025 16:35 CEST |
| Objektsnummer | 4239568 |
| Sold for | 1 530 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage, fläck, märken och repor, går att montera ned
Key/keys included.