TOMAS ALMBERG (FÖDD 1936). Skulptur, brons, signerad T ALMBERG II/X.
| Valmis | 15 May 2025 16:09 CEST |
| Objektsnummer | 4238259 |
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4238259 |
| Päättyy | Valmis |
Smärre slitage.