TOMAS ALMBERG (FÖDD 1936). Skulptur, brons, signerad T ALMBERG II/X.
| Vollendet | 15 May 2025 16:09 CEST |
| Objektsnummer | 4238259 |
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4238259 |
| Endet in | Vollendet |
Smärre slitage.