BORD, nutida, benställning av lackerad metall, skiva av skiktlimmat faner med laminat.
| Valmis | 03 Jun 2025 19:16 CEST |
| Objektsnummer | 4235414 |
| Korkein tarjous | 3 374 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4235414 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.