BORD, nutida, benställning av lackerad metall, skiva av skiktlimmat faner med laminat.
| Closed | 03 Jun 2025 19:16 CEST |
| Objektsnummer | 4235414 |
| Sold for | 3 374 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4235414 |
| Sold for | 3 374 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.