STIG LINDBERG. Skål, Gustavsberg, fajans, dekor i rött mot vit botten, signerad..
| Valmis | 19 Apr 2025 22:01 CEST |
| Objektsnummer | 4223488 |
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Mindre nagg längs mynning, bruksslitage.