STIG LINDBERG. Skål, Gustavsberg, fajans, dekor i rött mot vit botten, signerad..
| Vollendet | 19 Apr 2025 22:01 CEST |
| Objektsnummer | 4223488 |
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Mindre nagg längs mynning, bruksslitage.