CARTIER, armbandsur, Tank, förgyllt silver, 1970-tal.
| Valmis | 29 Apr 2025 20:48 CEST |
| Objektsnummer | 4218955 |
| Korkein tarjous | 10 981 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.