CARTIER, armbandsur, Tank, förgyllt silver, 1970-tal.
| Vollendet | 29 Apr 2025 20:48 CEST |
| Objektsnummer | 4218955 |
| Höchstes Gebot | 10 981 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.