THOMAS SANDELL. Bänk, IKEA, "PS"-serien, formgiven 1995.
| Valmis | 15 Apr 2025 22:54 CEST |
| Objektsnummer | 4213367 |
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, märken och nagg. Trögt gångjärn.
| Objektsnummer | 4213367 |
| Päättyy | Valmis |