THOMAS SANDELL. Bänk, IKEA, "PS"-serien, formgiven 1995.
| Closed | 15 Apr 2025 22:54 CEST |
| Objektsnummer | 4213367 |
| Sold for | 2 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, märken och nagg. Trögt gångjärn.
| Objektsnummer | 4213367 |
| Sold for | 2 000 SEK |
| Ends in | Closed |