RÖLLAKAN, matta, monogramsignerad MD, ca 210x132 cm.
| Valmis | 15 Apr 2025 16:47 CEST |
| Objektsnummer | 4209085 |
| Korkein tarjous | 1 010 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, smärre fläckar, klippta fransar.
| Objektsnummer | 4209085 |
| Päättyy | Valmis |