RÖLLAKAN, matta, monogramsignerad MD, ca 210x132 cm.
| Vollendet | 15 Apr 2025 16:47 CEST |
| Objektsnummer | 4209085 |
| Höchstes Gebot | 1 010 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, smärre fläckar, klippta fransar.
| Objektsnummer | 4209085 |
| Endet in | Vollendet |