SOCKERSKÅL, silver, stämplad JLH Handsmide, 830 s.
| Valmis | 12 Apr 2025 15:37 CEST |
| Objektsnummer | 4206589 |
| Korkein tarjous | 2 051 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Gravyr undertill, smärre bruksslitage.
| Objektsnummer | 4206589 |
| Päättyy | Valmis |