SOCKERSKÅL, silver, stämplad JLH Handsmide, 830 s.
| Closed | 12 Apr 2025 15:37 CEST |
| Objektsnummer | 4206589 |
| Sold for | 2 051 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Gravyr undertill, smärre bruksslitage.
| Objektsnummer | 4206589 |
| Sold for | 2 051 SEK |
| Ends in | Closed |