ANNE NILSSON, snapglas "Clown" 6 stycken, för Orrefors, signerade.
| Valmis | 12 Apr 2025 22:55 CEST |
| Objektsnummer | 4200134 |
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4200134 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.