ANNE NILSSON, snapglas "Clown" 6 stycken, för Orrefors, signerade.
| Vollendet | 12 Apr 2025 22:55 CEST |
| Objektsnummer | 4200134 |
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4200134 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.