BRASSKYDD, 1900-talets början, motiv av hundar framför draperi.
| Valmis | 04 Apr 2025 12:38 CEST |
| Objektsnummer | 4190593 |
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, märken, repor.
| Objektsnummer | 4190593 |
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage, märken, repor.