BRASSKYDD, 1900-talets början, motiv av hundar framför draperi.
| Closed | 04 Apr 2025 12:38 CEST |
| Objektsnummer | 4190593 |
| Sold for | 650 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, märken, repor.
| Objektsnummer | 4190593 |
| Sold for | 650 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage, märken, repor.