OMEGA ELECTRONIC F300 HZ DE VILLE CHRONOMETER, armbandsur, stål, stämgaffel, datum, 1970-tal.
| Valmis | 06 May 2025 18:04 CEST |
| Objektsnummer | 4166155 |
| Korkein tarjous | 3 901 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage. Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Servicehistoriken okänd.