OMEGA ELECTRONIC F300 HZ DE VILLE CHRONOMETER, armbandsur, stål, stämgaffel, datum, 1970-tal.
| Vollendet | 06 May 2025 18:04 CEST |
| Objektsnummer | 4166155 |
| Höchstes Gebot | 3 901 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage. Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Servicehistoriken okänd.