NÖTKNÄPPARE OCH SKULPTUR. Polis och gubbe. 1900-tal.
| Valmis | 20 Mar 2025 18:55 CEST |
| Objektsnummer | 4135234 |
| Korkein tarjous | 60 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Slitage.
| Objektsnummer | 4135234 |
| Korkein tarjous | 60 EUR |
| Päättyy | Valmis |
Slitage.