NÖTKNÄPPARE OCH SKULPTUR. Polis och gubbe. 1900-tal.
| Closed | 20 Mar 2025 18:55 CEST |
| Objektsnummer | 4135234 |
| Sold for | 60 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Slitage.
| Objektsnummer | 4135234 |
| Sold for | 60 EUR |
| Ends in | Closed |
Slitage.