GÖSTA WERNER. Litografi, signerad.
| Valmis | 04 Feb 2025 13:33 CEST |
| Objektsnummer | 3961494 |
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 3961494 |
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Ej examinerad ur ram.