GÖSTA WERNER. Litografi, signerad.
| Closed | 04 Feb 2025 13:33 CEST |
| Objektsnummer | 3961494 |
| Sold for | 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 3961494 |
| Sold for | 500 SEK |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram.