OSKAR SAXELIN (1862-1949). Gata i Ekenäs, signerad, olja på pannå.
| Valmis | 30 Sep 2024 17:42 CEST |
| Objektsnummer | 3745567 |
| Korkein tarjous | 180 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 3745567 |
| Korkein tarjous | 180 EUR |
| Päättyy | Valmis |
Åldersrelaterat slitage.