OSKAR SAXELIN (1862-1949). Gata i Ekenäs, signerad, olja på pannå.
| Vollendet | 30 Sep 2024 17:42 CEST |
| Objektsnummer | 3745567 |
| Höchstes Gebot | 180 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 3745567 |
| Höchstes Gebot | 180 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Åldersrelaterat slitage.