BÄGARE, 2 st, Petter Törnqvist, Tavastehus, ena 1792.
| Valmis | 26 May 2024 15:19 CEST |
| Objektsnummer | 3406637 |
| Korkein tarjous | 300 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage och smärre skador.
| Objektsnummer | 3406637 |
| Korkein tarjous | 300 EUR |
| Päättyy | Valmis |