BÄGARE, 2 st, Petter Törnqvist, Tavastehus, ena 1792.
| Closed | 26 May 2024 15:19 CEST |
| Objektsnummer | 3406637 |
| Sold for | 300 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage och smärre skador.
| Objektsnummer | 3406637 |
| Sold for | 300 EUR |
| Ends in | Closed |