INGE SCHIÖLER. Olja på duk.
| Valmis | 11 Dec 2023 19:14 CEST |
| Objektsnummer | 3154940 |
| Korkein tarjous | 54 800 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage.
| Objektsnummer | 3154940 |
| Päättyy | Valmis |
Sedvanligt ytslitage.