INGE SCHIÖLER. Olja på duk.
| Vollendet | 11 Dec 2023 19:14 CEST |
| Objektsnummer | 3154940 |
| Höchstes Gebot | 54 800 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage.
| Objektsnummer | 3154940 |
| Endet in | Vollendet |
Sedvanligt ytslitage.