REIDAR SÄRESTÖNIEMI. Renar, signerad samt daterad -63, tränsnitt, Koe.
| Valmis | 10 Dec 2023 16:06 CEST |
| Objektsnummer | 2903215 |
| Korkein tarjous | 1 150 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 2903215 |
| Päättyy | Valmis |
Ej examinerad ur ram.