REIDAR SÄRESTÖNIEMI. Renar, signerad samt daterad -63, tränsnitt, Koe.
| Vollendet | 10 Dec 2023 16:06 CEST |
| Objektsnummer | 2903215 |
| Höchstes Gebot | 1 150 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 2903215 |
| Endet in | Vollendet |
Ej examinerad ur ram.