JARDINIERE, silver och kristall, Tyskland, ryska importstämplar, ca 1900.
| Valmis | 21 May 2023 16:19 CEST |
| Objektsnummer | 2824332 |
| Korkein tarjous | 393 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Gravyr, smått kantslitage på kristallskålen.
| Objektsnummer | 2824332 |
| Korkein tarjous | 393 EUR |
| Päättyy | Valmis |