JARDINIERE, silver och kristall, Tyskland, ryska importstämplar, ca 1900.
| Vollendet | 21 May 2023 16:19 CEST |
| Objektsnummer | 2824332 |
| Höchstes Gebot | 393 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Gravyr, smått kantslitage på kristallskålen.