21. BYRÅ, Sverige 1940-tal, Swedish Modern, alm med draghandtag i mässing, stenskiva.
| Closed | 12 Oct 2023 |
| Auktionsnummer | 21 |
| Objektsnummer | 2985497 |
| Sold for | 28 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, mindre repor, skivan med fläck.