POKAL, silver, hamrad yta, GAB, Stockholm 1926.
| Closed | 01 Sep 2025 20:48 CEST |
| Objektsnummer | 4478429 |
| Sold for | 1 350 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, fotring med bucklor.
| Objektsnummer | 4478429 |
| Sold for | 1 350 SEK |
| Ends in | Closed |