POKAL, silver, hamrad yta, GAB, Stockholm 1926.
| Vollendet | 01 Sep 2025 20:48 CEST |
| Objektsnummer | 4478429 |
| Höchstes Gebot | 1 350 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, fotring med bucklor.
| Objektsnummer | 4478429 |
| Endet in | Vollendet |