KARMSTOL, senempire, 1800-talets mitt.
| Closed | 28 Aug 2025 14:55 CEST |
| Objektsnummer | 4473799 |
| Sold for | 150 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Ställvisa skador, lagningar, förstärkningar och senare klädsel.
| Objektsnummer | 4473799 |
| Sold for | 150 EUR |
| Ends in | Closed |